Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem gólyatábor?

Debreceni Egyetem gólyatábor?

Figyelt kérdés

Amit a gólyatábor alatt adnak napi 3 étkezés finom?

Kell e vinni ágyneműhuzatot és törölközőt?

A kossuth Lajos Kollégium III-ban saját fürdőszoba tartozik a szobákhoz?


2019. aug. 23. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ágynemű lesz, törölköződ mindenképp vigyél. Ehető, de nem egy 5 csillagos éttermi színvonal, úgyhogy ilyen száraz rágcsákat mindenképp vigyél magaddal, hátha nem ízlik.

A KLK III. apartmanos kialakítású, 2 szobának közös a fürdője.

2019. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem DE gtben voltam, de gondolom nincsenek nagy különbségek az állami egyetemek gti között.

Kajában ne egy gourmet étterem kínálatára gondolj, kb menza szintet képzelj el. Ha nem lehet kimenni a tábor területéről, vigyél magaddal kekszet a biztonság kedvéért. Nálunk reggeli zsemle, kb 10 gramm vaj, 3 szelet felvágott meg egy paradicsom volt, ebéd és vacsora pedig menzás főétel, leves nélkül.

Általában az ilyen helyeken van ágynemű, amit neked kell felhúzni. Én ezzel nem szeretek szórakozni, neked is azt javaslom, hogy vigyél inkább hálózsákot, sokkal egyszerűbb és biztosabb. Törölközőt 99%, hogy nem adnak.

2019. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nyilván nem éttermi szintre gondoltam:D a menzás bőven jó. Csak most volt egy ismerősöm másik városban gt-ban és azt mondta, hogy ott sokan alig ettek valamit annyira rossz volt.

De igen inkább viszek kekszet, májkrémet meg amit így egyszerűbb a biztonság kedvéért.

Egyszer fel tudom húzni az ágyneműt, de nem rossz ötlet a hálózsák:)

Köszönöm a válaszokat.:)

2019. aug. 23. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!