Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés
YoItsMeHanna nevű felhasználó kérdése:

Lehet sulit váltani 18 éven felül?

Nagyszerű egészségi állapotomnak köszönhetően sajnos megbuktam év végén, és a pótvizsga sem sikerült. Gyengébb gimibe akarok átmenni. Átvesznek egyáltalán? (19 vagyok)

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskolaváltás, bukás, iskola, váltás, felnőtt

aug. 23. 13:45  Privát üzenet  

A válasz
Lehetséges. Van ahová átveszenek.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 23. 13:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha 2020-ban kötelező érettségiznem szakmaiból (szakgimnázium), akkor azt ki lehet váltani más tárggyal?
Szeretnék körzeti orvost váltani. Akire gondoltam, azt mondta, hogy sajnos nem tud "bevállalni", mert az engedélyezetten felül neki már 200-al több a kártyája és így ő mínusz...
Jogosítvány Pécsen melyik autós iskolát illetve oktatót ajánlanátok? Többször megbuktattak, szeretnék váltani. Rengeteg pénzembe van már eddig, lassan a pénzemen felül az erőm is elfogy .
Youtuben hogy kell váltani a nevet ( azt ami felül van )?
Hordozóról gyermelülésre csak akkor lehet váltani, ha már felül magától a baba, vagy elég, ha már megtámasztás nélkül is tud ülni?
Ha exclusive change-nél szeretnék pénzt váltani van valami kikötés, összeghatár, amin felül már elkérik az irataimat vagy ilyesmi?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!