Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki barátok...

Van itt valaki, aki barátok nélkül végezte el a gimnáziumot?

Figyelt kérdés
Miért nem voltak barátaid? Hogy viselted? Próbálkoztál barátokat szerezni?

2019. aug. 25. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Volt egy osztálytársam, aki 6 éven keresztül barátok nélkül volt. Persze hozzá kell tennem, eleinte nyitottunk felé, de végül mindig megbántuk. Nagyon furán viselkedett, erre rátett az hogy beilleszkedési zavarral küzdött. Mindig random odaállt pár beszélgető csapathoz és néha néha tökre nem odaillő dolgokat odaszólt. Ezt pedig senki nem nézi jó szemmel... a fiúknak is mindig próbált “menőn” beszólni, aztán csodálkozott hogy kinevették.

Amúgy a lány nagyon okos, mindig OKTV-n indult, kitűnő érettségi... én amúgy tuti nem bírtam volna ezt amit ő csinált, társaság nélkül a hat évet. De ő nem is nagyon erőltette meg magát, ha meg igen akkor túl sok volt.

2019. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, sajnos én is így voltam ezzel. Volt 1-2 barátom, de nem a gimiben. Valahogy ott nem jött össze, első , én is csináltam azt, hogy odamentem valakikhez és próbáltam 1-2 dolgot mondani, szerintem én nem mondtam hülyeségeket. Sőt, volt, hogy vicces is volt, de akkor is furcsán néztek rám. Nagyon fájt. Sokszor kinevettek. Igazából bármit csináltam, semmi nem volt jó soha. Én nem voltam jó tanuló sem. Utólag sem jöttem rá, hogy miért nem fogadtak be, mert elkezdtem az egyetemet, minden tökéletes volt, teljesen más típusú- kevésbé befásult- emberek vettek körül, majd a munkahelyen is érvényesültem, következő hónapban vezető beosztásban leszek, minden kollegámmal jóban vagyok. Van, hogy nem tudod ennek a valós okát szerintem és az én esetem ilyen volt. Lehet, hogy nem velem volt baj, hanem a másik 28 emberrel... neked miért nincsenek barátaid? (26/L)
2019. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én így végeztem el. Velem az volt a baj hogy korábban általánosban bántottak csúfoltak és emiatt kicsit zárkózott, félénk lettem és ez kihatott a Gimis korszakomra is, pedig ott már nem volt ilyen, az osztályban viszont nem volt közösség, semmi összetartás amit nehezített hogy sokan vidékről jártak, kolisok voltak. Valamint nem volt egy normális hobbim, elfoglaltságom sem suli mellett. Nem próbálkoztam, mert gyáva voltam ahhoz, hogy tegyek azért, hogy legyenek. Ennek persze ma is iszom a levét rendesen.
2019. dec. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó! Sajnálom, hogy így alakult. Hogy érzed, mi segítene ebből kijönni? Nekem nagyon nagyon nehéz volt, de szerencsére 20 évesen kb kijöttem ebből :) előtte sokáig depressziós voltam, és engem sem érdekelt semmi, a hobbim is olyan volt, hogy nem voltam benne igazán jó, így hiába mutattam meg másnak mit tudok, ha nem ment annyira. (énekeltem), többször direkt fel akartam lépni, hogy igenis megmutassam, de mindig valahogy belesültem, otthon meg ment... a sors mindig is játszott velem, valahogy sosem sikerül semmi, bár a munkahelyen érvényesülök.
2020. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!