Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy működik az iskolaváltás 11. -esként ha nem sikerül a pótvizsga?

Az a helyzet, hogy megbuktam matekból (ami hát elég gáz, a családban sose bukott senki semmiből).

És nem jár alattunk olyan osztály ami azt tanulná amit én, szóval ha megbukok iskolát kell váltanom..

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskolaváltás, matematika, bukás, pótvizsga, 11. évfolyam

aug. 25. 22:00  Privát üzenet  

A válasz

Mit tanulsz?

Amúgy úgy, hogy érdeklődsz más sulibam van e hely neked!

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 25. 22:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elektrotechnika

# 2/2Időpont aug. 25. 22:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy úszhatom meg a pótvizsgát?
Augusztus 25 után még lehet iskolát váltani?
Mivel év végén megbuktam, de van lehetőségem pótvizsgára, át szeretnék menni másik iskolába. Az lehetséges, hogy a pótvizsgát is másik iskolában írjam meg?
SÜRGŐS! Ha buknék szakmai tantárgyból de iskolát váltok akkor a bukás érvénytelen hiszen már nem tanulom azt a szakmát?
Egyedül lehet iskolát váltani?
Pótvizsga napján lehet iskolát váltani?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!