Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott érettségit lehet...

Előrehozott érettségit lehet egyszerre több tantárgyból is tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most megyek 11.-be és májusban előre szeretném hozni az angol érettségimet, illetve a földrajzot is (ezt most vezették be, hogy előrehozható legyen) és az interneten sehol sem találtam rá választ, hogy májusban megengedett 2 tárgyból előrehozottazni, vagy csak 1-et lehet?

Előre is köszönöm a válaszaitokat!:)



2019. aug. 26. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyik ismerősöm májusban 2 nyelvből tett előrehozottat.
2019. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Be tudod linkelni a szabályt, hogy előrehozható a földrajz?
2019. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet több nyelvből és informatikából is, akár hármat is tehetsz egyszerre. Hanem a földrajz ügyében átejtettek téged, nem vezettek be semmi ilyesmit.

[link]

9. § (3) bekezdés

Felül átválthatsz a február 15-étől hatályos változatra (de az már a jelentkezés lezárulta után van), abban sincs földrajz. Ha bevezették volna, én tudnék róla.

2019. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet többől is. De ezt a földrajzot honnan szeded?
2019. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem most mondta a nyáron egy ismerősöm, aki egyetemen földrajz oktató, hogy ezt elvileg valamilyen konferencián most vezették be. De ezek szerint még nem léptették érvénybe...mindenképp megérdeklődöm...
2019. aug. 26. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Konferencián? Valaki valamit nagyon félreértett, a kormányrendeleteket nem konferenciákon hozzák. Az utánaérdeklődés legegyszerűbb módja, ha rákattintasz a linkre, amit adtam, és kikeresed a paragrafust, még a számát is odaírtam, hogy ne kelljen keresgélned. Az a szabály. ami ott van.
2019. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet több tárgyból is, de tudtommal se lehet föciből elorehozottat csinálni

Csak nyelvből és infobol

2019. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!