Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Épitészmérnökhöz hasonló szakmák?

Épitészmérnökhöz hasonló szakmák?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségezni. Belsőépitész szeretnék lenni. Viszont most nagyon sok negatívumot olvastam erről a szakról. Szeretek rajzolni, és a matekot is szeretem. Milyen hasonló szakmát tudtok még ajánlani?
2019. aug. 28. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
épületgépész mérnök
2019. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vodafonelive ***** válasza:

Hat kedves elso valaszolo, azert aki mar az epiteszeti dolgok irant erdeklodik az nem fogja szeretni a csoveket meg a berendezesi gepeket. Allandoan sirnak az epiteszek, hogy semmi gepeszet ne latszodjon es a gepeket is zsugoritsak ossze, mert ronda.

Ipari termek es formatervezo mernokit mondanam meg de az meg egy butitott es egyszerubb gepeszmernoki kepzes, ehenhalos.

Talan a konnyuipari mernok is ilyesmi lehet de az is a kesobbiekben ehenhalos lesz!

2019. aug. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert az építész nem éhenhalós?


Most talán míg mesterségesen (CSOK,5 % lakásáfa meg hasonlókkal) meg van nyomva a piac és kicsit több a munka azóta jobbak a lehetőségek. Előtte pár évig azért örült valaki annak is, ha 120-ért felveszik egyáltalán valahova.


Habár vidéken tervezőként még mindig nevetséges a helyzet.

És sztem ha ezek az intézkedések kifutnak a helyzet megint nem lesz túl jó. Most se nagy szám.

2019. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!