Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen könyveket ajánlotok...

Milyen könyveket ajánlotok emelt biosz érettségire?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék venni, amiben nincsenek felesleges dolgok csak az, ami előfordulhat egy emelt biosz érettségiben. Ha számít, akkor tanár nélkűl készülök fel rá.

2019. aug. 29. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én részben a mozaikos tankönyvekből készültem, de ezek mellé még megvettem Nagy Etele biológia érettségi összefoglalóját, ami a követelmény szerint halad. Szerintem érdemes a kettőt kombinálni, mert az eteléshez szükség van némi háttértudásra, amit a mozaikos könyvek meg tudnak adni.

Ezen kívül gyakorold be még az előző évi érettségiket is. Sok sikert!:)

[link]

2019. aug. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En csak a Nagy Etelesbol tanultam, semmi masbol, es 91%-os lett a biosz emeltem. Nagyon ajanlom az etelet, a mozaikosban tul sok a felesleges info. Ha meg akarsz errol gyozodni, nyomtasd ki az aktualis kovetelmenyrendszert es nezd at, annal tobbet nem is kernek.:)
2019. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is egyedül készülök emelt szintű biológia érettségire. Munka mellett, egyedül.

A mozaikos + Nagy Etele könyvéből tanulok.

2019. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát! Úgy tűnik, akkor az általatok ajánlott könyveket fogom megvenni!
2019. aug. 30. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Te még középiskolába jársz és érettségi előtt vagy, vagy már leérettségiztél és most újraérettségi lesz?

2019. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Én már leérettségiztem 2018-ban. A választott természettudományom a biológia volt.
2019. aug. 31. 03:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!