Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy működik másik szakra...

Hogy működik másik szakra való jelentkezés? Lehet önköltségesről államira jutni ha átsorolva lettem?

Figyelt kérdés

Van lehetőség arra hogy jelentkezek jövő félévre egy másik szakra (akár azonos, akár másik intézménybe), úgy hogy ebben a félévben passzívként jelentkezek be?


Másik fontos része a dolognak hogy most az utóbbi félév után átsorolva lettem önköltségesre. Ebben az esetben megtehetem ezt hogy passzíváltatom magam, majd jelentkezek másik szakra, és így nem kell fizetnem?


Átjelentkezni át szerettem volna akkor is ha nem lettem volna átsorolva, ez attól független, csak kérdés hogy ha már így adódott ne kelljen feleslegesen kifizetnem egy félévet egy olyan szakon amit nem szándékozok befejezni.

Ha igen, van még rá lehetőség így augusztus 29.-én? Szerintetek mi lenne a lehető legjobb megoldás?



2019. aug. 29. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Felvételizned kell megint, ugyan úgy mintha elsős lennél. Felvin keresztül beadod a jelentkezésed.
2019. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezt a félévet passzívàltathatom úgy hogy következő félévre másik szakra mennék?
2019. aug. 29. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Mégis hogyan akarsz a következő félévre másik szakra menni?

Felvibe febr. 15-ig kell jelentkezni a szeptemberbe induló képzésekre.

A mostaniból meg iratkozz ki.

2019. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most nincs. Passzív félévre mehetsz. Átjelentkezésnél még nem garantálják az államis helyet.
2019. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!