Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik ilyenkor a tárgyfe...

Mi történik ilyenkor a tárgyfelvételnél?

Figyelt kérdés

Elsős hallgató vagyok és meg kellett csinálni a tárgyfelvételt. (Had ne mondjam lövésem sincs, hogyan működik a Neptun, mi mit jelent ott)

Na szóval.. Felvettem a kötelező tárgyakat nagyon figyeltem, hogy ne legyen időpontbeli átfedés közöttük. De rengeteg tárgynál nem ír pontos időpontot, csak annyit, hogy "változó" és az órarendtervezőben konkrétan átfedi egymást a kettő (amihez van pontos idő és amihez nincs)

Ilyenkor mivan? Honnan tudom, hogy nem esik egybe a kettő? Plusz ha elrontottam vmit és mégis, akkor segítenek ezt javítani vagy mi van ilyenkor?



2019. aug. 30. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A változó azt jelenti, hogy nincs minden héten. A és B hét van. Keresd meg fent a menüpontok között az órarendedet (nem a tervezőt) és tekerj előre pár hetet, hogy lásd élesben a dolgokat.
2019. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!