Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az v. Kerületi Eötvös József...

Az v. Kerületi Eötvös József Gimnázium mennyire jó/erős iskola?

Figyelt kérdés

Mindig is kitűnő voltam jegyeim mind ötösek és asztrofizikus szeretnék lenni. A D-osztályba(természettudományi) szeretnék menni szerintetek alkalmas lenne nekem? Ja és ha felvettek, nekem küldenek értesítést? Csak mert azt olvastam az iskola honlapján hogy azt a szülők vehetik át az iskolában.De akkor én honnan tudhatom hogy ha felvettek?

A válaszotokat előre is köszi:)

L



2019. aug. 30. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem D osztályos, de eötvösös vagyok és szerintem kifejezetten jó választás lehet:) Nagyon jó a légkör és az oktatás is erős, innen nagyon nagy arányban kerülnek be jó erős egyetemekre, biztos nem fogod megbánni ha idejössz.

Majd tavasszal először egy ideiglenes rangsor lesz, azt a honlapon láthatod, utána pedig a végleges osztályonkénti lista, hogy kiket vettek fel (az oktatási azonosítókat sorolják fel). Ezt te is bármikor láthatod, értesítést viszont nem küldenek, nézni kell a honlapot hogy mikor kerül ki.

Amit te írtál hogy át kell venni az majd csak a lista kikerülése után lesz, de egyébként nem muszáj a szüleidnek, átveheted te is.

Sok sikert a felvételihez😊

2019. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Nem tudom még benne van-e nálad ez a gimi a listádban.. Ha esetleg igen, nekem írhatsz nyugodtan. Tavaly felvételiztem, és idén pedig elkezdtem a sulit itt, az Eötvösben:)

15/L

2019. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!