Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az évek soràn jò néhàny...

Az évek soràn jò néhàny tankönyv, munkafüzet összegyűlt, míg suliba jàrtam, mit kezdjek velük, ha màr nincs ràjuk szükségem?

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Papírgyűjtés, kuka.
2019. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már leérettségiztél, akkor az idegennyelv könyveket, atlaszokat, függvénytáblázatokat leszámítva kuka. Mivel már kb mindenki ingyen tankönyvet kap, ezért nincs az, mint régen, hogy "hátha valakinek még jó lesz."
2019. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz az, szerintem az iskolai könyvtár a tankönyveket szívesen befogadja, mindig jó ha van több.
2019. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Ingyen tankönyv...van olyan?🤣🤣
2019. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az iskola könyvtára többnyire szívesen fogadja, mert amit még használnak, abból nem árt, ha van több/tartalék. (Én mindent el szoktam fogadni, mert van helyem tárolni, és papírgyűjtéskor elmegy a többivel).Első körben tehát azt kérdezném meg.

Ha nem kell oda, akkor szelektív kuka. Gondolom annyi nincs, hogy érdemes legyen elmenned vele a méh-be.

2019. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne dobd ki őket. Add el olcsón vagy add oda a sulis könyvtárnak.
2019. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!