Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül fél még valaki a...

Rajtam kívül fél még valaki a szorgalmi időszaktól?

Figyelt kérdés

Nem most vagyok elsőéves, már a mesterképzést kezdem, ennek ellenére félek a szorgalmi időszaktól. 11 kötelező tárgyam van. Kicsit tartok attól is, hogy az új tárgyakat mennyire fogom érteni , hogy milyenek lesznek az új tanárok . Attól is félek, hogy nem fogom-e túlterelni magam. Eközben az is aggaszt, hogy vajon mennyi szabadidőm lesz, lesz-e időm azokra a dolgokra amiket szívesen csinálok csak úgy kedvtelésből. Meg hogy vajon nem romlik-e meg a kapcsolatom a párommal . Szeretjük egymást, csak félek lesz-e elég időnk egymásra, mennyire cseszi el a hangulatunkat a sok tanulás, készülés, kötelező programok, neki egyéb problémák.


Normális, hogy kicsit félek az egésztől? Ráadásul fontolgatom, hogy phd-ra menjek mesterszak után, szóval szeretnék otdk-ra is menni (1x voltam már), konferencián előadni, jó átlagot, szóval elérni valamit.


2019. szept. 1. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Akinek nagyon jó agya van és szereti a pörgős életet, annak biztos jóval könnyebb az a forgatókönyv, amit leírtál, adott esetben nem is érti, hogy nekünk mi bajunk van.

Magamat, életritmusomat, tanulási képességeimet ismerve dögnehéz lenne.


Kitartást!



Én amúgy várom, pedig munka mellett csinálok majd estit és elvileg igen nehéz lesz. Ráadásul egy tanfolyamot is be szeretnék még fejezni, aminek hozzávetőlegesen a 2/3-ánál járok.

A kijelentésemet lehet, hogy 2 héten belül megbánom. :D

2019. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!