Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE: honnan tudom, mit...

ELTE: honnan tudom, mit érdemes felvennem szabadon választhatóként?

Figyelt kérdés
Itt nincsenek olyan tárgyak, amik direkt szabválként léteznek? Nem akarok 400 oldalas könyvvel szembesülni a vizsgaidőszakban.
2019. szept. 2. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De, vannak kimondottan szabadon választhatók.Pl, tesi, pszichológiai kutatásban való részvetel, karriermenedzsment, stb. Van egy oldal, ha beírod googleba hogy elte szabadon választhatók ott van egy összefoglalás (ha jól emlékszem japán szakos írta, de az egész sulira vonatkozik) es az is hogy melyik csoportnak mi a kódja.
2019. szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, megkerestem neked az oldalt.


[link]


Én a karriermenedzsmentet csináltam, az nagyon könnyen teljesíthető, és csak 2 napot kell bemenni rá. Tesinél pedig a lényeg, hogy ne hiányozz 3 alkalomnál többet, de te választod ki a sportot. A többi ilyen tárgyról nincs tapasztalatom.

2019. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont egy vkn tetszett meg. Ahogy láttam, a karriermenedzsment is az. Talán nem keresgélek annyira rossz helyen?
2019. szept. 2. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó helyen keresgélsz.
2019. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!