Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találok angol tanárt?

Hol találok angol tanárt?

Figyelt kérdés
Gimnáziumunk belülről szedés történt és nem találunk angoltanárt. Tudtok olyan oldalt ahol angoltanárok szeretnének hosszútávon dolgozni gimnáziumban? Az eddigi oldalakon csak magántanárok voltak.
2019. szept. 2. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem írjátok ki Facebookra, tegyétek oszthatóvá a posztot és hajrá, osszátok! Ismerek olyat, aki így talált magának tanári munkát, sok csoportba is látok ilyen jellegű posztokat.


Illetve szerintem írd le ide, hogy helyileg hol van a suli és én is próbálok találni nektek oldalt, vagy személyt. Tudom milyen nehéz úgy tanulni, hogy nincs aki normálisan leadja az anyagot vagy épp sehogyan se juttok hozzá. Szívesen segítek. :)

2019. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!