Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen Győrben a SZE külső...

Milyen Győrben a SZE külső kolesza?

Figyelt kérdés
Első éves hallgató vagyok, és felvettek a Széchényi István Egyetem külső koleszába. Viszont életemben még sohasem voltam koleszos, szóval teljesen nincsen ki kristályosodva a kép, hogy miket kéne vinnem. Akinek már volt vagy van dolga a külső koleszban az tudna róla egy kicsit mesélni, hogy mire számítsak? Akar tippeket adni? 😝 Viszont annak a tanácsát is szívesen elfogadom, aki esetleg nem Győrbe megy, hanem máshol koleszos vagy volt. Minden tanács jól jöhet. Előre is köszönöm a segítséget! ❤️

2019. szept. 2. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálattal látom, hogy anno nem kaptál segítséget. :(

Így 1 év után, milyenek a tapasztalataid? :)

2020. aug. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Canaan válasza:

Na így már késő de hátha valakinek jól jön.


A külső koli van a legmesszebb az egyetemtől. Egy szobában 3an vannak és 2 szoba 1 blokk. Tehát 6 emberre jut 1 fürdő. Maga a szoba az nagy de csak 1 sima ágy van a másik az emeletes. 3 íróasztal van a szobában és egy nagy polcos szekrény amin osztoztok. Van egy közös rész ott vannak kint a ruhás szekrények és onnan lehet kimenni a folyosóra. A közös lakreszben van lehetőség mikrót és rezsót is vinni. 1db hűtő van ami 6 embernek szívás. Ebben a koliban nincs lift szóval marad a lépcső. A buszok sem a legjobbam járnak szóval arra figyelni kell. Este egyedül visszagyalogolni eléggé para oda, full üres és elhagyatott az oda vezető út. Amúgy az Aldi mellette van szóval könnyű vásárolni. A buszokat is meg lehet szokni.


Ha valakit a Győri egyetem meg a kolik érdeklik nyugodtan írjon.

2021. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!