Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Egyszerű munka...

Hogyan tovább? Egyszerű munka érettségivel?

Figyelt kérdés
Most végeztem el a szakközépiskolát és nem tudom hogyan tovább.Itthon egésznap azt hallom miért nem mentem technikusira meg hogy hogyan basszom el az életem stb.De minek mentem volna technikusira ha nem értek a szakmához és nem is tetszik.Az a probléma hogy olyan suliba tanultam és érettségiztem ami nem nekem való.Szakmát eltekintve mindenből elég jó voltam 4-5 átlag között mozogtam.Tovább tanulni nem szeretnék már.Munkát akarok keresni 1évre még rendeződnek a dolgaim és eldöntöm mit akarok. Fizetés nem számít, hiszen csak ideiglenes lenne.A megkeresett pénzből pedig valami OKJ-s tanfolyamot szeretnék elvégezni ami érdekel is.

2019. szept. 2. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Vendéglátásban pultos, felszolgáló, konyhai kisegítő, akármi igazából. Néhány, főleg az ilyen kisboltok alkalmaznak érettségivel is bolti eladónak. Call center is esetleg, ott is van ügyfélszolgálat és értékesítés is. Gyárba én végső lehetőségként mennék, de az is ott van. Ha tényleg nem fontos a pénz akkor elmehetnél egy munkaügyis tanfolyamra is, pár hónap egy ilyen és havi 60ezer körül kapnál. Oké, hogy tanulni nem akarsz, de lehet éppen mégis találnál itt olyat ami tetszene és kis pénzt is kapsz érte. Ha fiú vagy és bírod akkor építőiparban segédmunkásokat mindig keresnek. Hirtelen ennyi jutott eszembe, függ attól is, hogy merre laksz, nem biztos, hogy egy kis Szabolcs megyei faluban lenne bármi lehetőséged, míg megyeszékhelyen biztos akad az általam felsoroltak közül egy jópár.
2019. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!