Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hunyadi János ösztöndíjra...

Hunyadi János ösztöndíjra 2019-ben jelentkezettek, nyertesek kaptak már kiértesítést?

Figyelt kérdés
Korábbi ösztöndíjastól úgy tudom, első hullámban azokat értesítik, akik nem kapták meg (ez megtörtént aug 30-án) és második hullámban azokat, akik megkapták. Engem még nem értesítettek és aggódok, hogy talán nem kapták meg a pályázatomat. Légyszi írjon aki tud vmit:(

2019. szept. 3. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a 2020-asra jelentkeztem (tavaly ősszel), de valahogyan elhúzták a pályázatomat, se a külhoni magyar, se a kevesebb ajánlott félévi kreditigazolásomat (30 helyett 21 kredit) nem vették figyelembe. Emailezek velük már ősz óta, de ez egy adminisztrációs csapda, jönnek vissza a sablonszövegek, ígérgetések, de mindig oda jutunk vissza, hogy azt se értik, hogy mit akarok.
2021. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!