Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén leszek első éves a...

Idén leszek első éves a Semmelweisen, pénteken kezdődik koliba a beköltözés mi az amit semmikepp sem felejtsek otthon? ( ( ( (Tömőbe vettek fel) ) )

Figyelt kérdés
Bármilyen hasznos tanácsot szívesen fogadok. Az egyetem oldalán azt írják hogy ágyneműt, ágyneműhuzatot, asztali lámpát magunknak kell biztosítani, ez igaz? Az interneten mennyire használható? Illetve érdemes már pénteken beköltözni évnyitó előtt?

2019. szept. 3. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem abba a koliba járok, de kolis vagyok így ezeket mondanám, ami nem jut eszedbe feltétlen...ha azt írták ezeket kell vinni, akkor vidd is, nekünk se volt ágyneműhuzat vagy lámpa és kelleni fog. Vigyél még: hosszabító, fürdőpapucs, mosogatós cuccok szivacs ilyesmi, só, cukor ilyen alap dolgok, fűszerek, edények, mosópor, tükör. Én első éven ezeket felejtettem ki, mert nem tűnt egyértelműnek hogy kelleni fognak pedig mennyire azok.
2019. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😇
2019. szept. 3. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:

- ruhák (kolis ‘otthoni’ ruha is)

- polár pléd

- kispárna

- pár alap élelmiszer (lekvár, rízs, tészta, zacskós leves - ha szereted, kávé, teafilter)

- konyhai cuccok ( tányér, evőeszközök, bögre, pohár, vágódeszka, sajtreszelő, edény, serpenyő)

- alufólia, folpack, zacskó, szalvéta

- wc papír

- konyharuha

- tárolódoboz

- fésű

- hajszárító

- papucs (egy szobai, egy fürdős)

- asztali tükör

- fogkefe, fogkrém

- tusfürdő, dezodor, testápoló, sampon, (balzsam)

- női dolgok (ha lány vagy:) )

- olló

- tű, cérna

- ha ott fogsz mosni akkor öblítő, mosószer (ajánlom a mosókapszulát)

- hosszabbító

- töltők

- nedves törlőkendő

- törölközők

- szappan


Ennyi jutott eszembe most :)

22/l

2019. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ☺️
2019. szept. 5. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Szekrénybe ruhaakasztó fogasok, tárolódobozok, egy kisebb, egy nagyobb edény, fakanál, tálca, bögre, pohár, tányér, evőeszköz, szennyeszsák, hajszárító, térkép az adott városról, ha nem vagy ott ismerős.
2019. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!