Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tesiztetek már cipő és zokni...

Tesiztetek már cipő és zokni nélkül? Ha igen, miért kellett így? Hányadik osztályban? Nemet és életkort is írjatok.

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 22:37
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen, uszason voltam. Elso eves egyetemista voltam, akkor 19 eves/ L
2019. szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 subrette ***** válasza:
91%

Mindig utáltam cipőben tesizni, de általánosban kötelező volt a tornacipő és a fehér zokni is. Nem tudom minek. Gimnáziumban 3-4 osztályban már egész jól bevezettük, hogy páran a benti órákon mezítláb tesizünk, de néha kint is levettük a cipőt. Egyetemen már nem foglalkoztak ezzel, simán mezítláb lehettünk a zenés gimnasztika órákon.

Azóta külföldön élek, járok többféle edzésre. Itt teljesen természetes, hogy, mezítláb vagyunk. Sok országban ez így megszokott és természetes tesiórákon.

2019. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Volt egyszer egy karate edzés még alsóban és mondta a tanár hogy vegyük le a cipőt meg a zoknit és levetttük az egész osztály. Meg volt egyszer egy lúdtalp torna amikor mezítláb voltunk egész órán és imádtam mert imádok mezítláb lenni
2019. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer, mikor jógáztunk, kb 10-11-ben. Nem tetszett, utálom a mezítlábazást, főleg olyan helyeken, ahol normál esetben cipőben vagy min. zokniban vagyunk (tesiteremben volt az óra).

19/L

2019. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még annak idején gyógytesin sokszor mezitlábaztam, a gyógytornásznő is szerencsére.
2019. szept. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

A cipő arra van, hogy védje és tartsa a lábadat. Kézizni vagy röplabdázni például k.va veszelyes mezítláb aszfalton, vagy teremben. A jóga nyilván más, vagy a gyógytorna. De az egyik kommentelő válasza miszerint tok felesleges tesi órán a cipő, elég ingatag lábakon áll.

A kérdezőről inkabb ne is beszéljünk, szerintem csak egy újabb labfetises.

2020. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Gimiben. Tél volt, és bakancsban nem lehetett bemenni, a tesi cipőm meg valahogy otthon maradt.
2020. okt. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nálunk a tornacipő alap szabály volt, a tornaterem tisztántartása miatt, zokni is lehetseges volt, de veszélyes, csúszott és nem kellemes futni benne...15L
2021. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!