Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megoldani hogy ne...

Hogy tudnám megoldani hogy ne kelljen futnom?

Figyelt kérdés
Mindig küldenek futóverdenyekre, de rendes eredményt sose érek el, ráadásul utálok futni, a tesi tanár ha azt mondom neki, hogy nem akarok menni csak ordibál, hogy lusta vagyok. A lábfájást nem tudom beadni mert tesi órákon látszik, hogy nincs bajom.

2019. szept. 3. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleg inkompetens tesi tanar lehet az aki ordibal, ha egy tanulo nem akar versenyre menni. Lehet feljebb kene kerdezgetni, mondjuk az igazgatonal, hogy miota a tanar dontese az, hogy a tanulo nevez-e egy versenyre vagy sem.
2019. szept. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megkeserítené a hátralévő éveimet "ha beköpném", biztos vagyok benne
2019. szept. 4. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen általános iskolában nálunk is volt ilyen tesi tanár, úgyhogy meg tudom érteni... Sőt nálunk volt, hogy tettlegesség is volt, de soha nem történt semmi, pedig sokszor voltak bent szülők is, de csak elintézték annyival, hogy "hát ő ilyen".
2019. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni nemet mondani. Üvöltsön, ha akar. A válasz nem, tarts ki mellette! Valamikor meg kell tanulni, a jövőben is szükséged lesz önvédelemre.
2019. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy szivassonn még évekig. Valami kifogás kéne :/
2019. szept. 4. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!