Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék rájönni? (pályav...

Hogyan tudnék rájönni? (pályaválasztás)

Figyelt kérdés

Nos olyan problémám lenne hogy fogalmam sincs hogy mit tanuljak érettségi után. Nincsen elképzelésem még csak az irány sincs meg. Már rengeteget olvastam a témáról van olyan könyvem is amiben az összes szak össze van gyűjtve de egyik sem túlzottan fogott meg és nem tudom hogy mi lenne számomra a legmegfelelőbb.

Gondolkoztam azon hogy elmegyek egy pályaválasztási tanácsadóhoz szerintetek tudna segíteni?

Néhány infó rólam. Kítűnő tanuló vagyok, alapvetően egyik tantárgyal sincs problémám viszont kedvencem sincsen. Az angol középfokú nyelvvizsgám megvan.

Valaki tudna valamit ajánlani, valami módszert, tippet, tanácsot? Illetve hogy aki volt már pályaválasztási tanácsadónal az leirna a tapasztalatait?



2019. szept. 4. 16:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 17/l
2019. szept. 4. 16:51
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit szoktál a szabadidődben csinálni?

Választhatnál vmi olyan szakmát, ami a hobbidhoz is köthető.

2019. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán vannak hobbijaim minden délutánom a tanulással megy el. Ha pedig van egy kis szabadidőm akkor sorozatot nézrk vagy épp a kutyáimmal foglalkozom. Sportolni sem sportolok.
2019. szept. 4. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!