Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már most kimaradok mindenből....

Már most kimaradok mindenből. Ez a későbbiekben befolyásolja majd a gimis eveim? (Építészmérnöknek tanulok)

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy a fogdokim valamit nagyon elcseszett, mert fájt a fogam a huzas utan (a foghuzas mellett levo fog) estére pedig feldagadt az arcom. A doki pedig kiírt egy hétre a gimiből. A Pesti gólyatábornak hála ismerem az osztálytársaimat. És az osztályfőnököm. De senki mást,es olyan rossz ebbe belegondolni. Ők belerázódnak a kolis életbe, megismerik a tanárokat. Az iskolát, az évfolyamtarsakat, a felsősöket. A szecskaavatorol sem tudok semmit. Rákérdeztem a csoportban, annyit írtak hogy nekik se mondtak semmit. Nélkülem szervezkednek. Nemtudom hogy kimellett fogok ülni majd órákon. Mert amikor rákérdezek azzal jönnek hogy még nincs biztos felállás, mindenki oda ül egyenlőre ahova akar. ugye megbeszéltük a tábor alatt hogy kivel leszünk egy szobába. Hála istennek ez így is lett, beírtam a csoportba hogy hol szeretnék majd aludni. Erre másnap írja az egyik lány, hogy az mar Liza helye.. Elkértem 4 lánytól a házikat, dogákat. Csak egy válaszolt, de az is flegmán adja meg a dolgokat...Úgyérzem kimaradtam mindenből, nemtudom hogy fel-e fogok tudni zárkózni. Mert már most 4 oldalakat irnak pl angol órán. A tanárok biztosan egy lógós gyereknek fognak beskatulyázni.

:( tippek, velemenyek, tanácsok? Akarmi!?



2019. szept. 5. 14:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!