Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az elsőéves egyetemisták...

Az elsőéves egyetemisták gyakran szoktak sírni, mikor életükben először lesznek koleszosak? Mit csinál ilyenkor a szobatársuk/felsőbbévesek?

Figyelt kérdés

2019. szept. 5. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Ilyenről nem hallottam még, pedig sok kollégista ismerősöm van.

Hogy mit szólnak hozzá a szobatársaik? Hát gondolom az empatikusabbja próbálja vigasztalni a kevésbé empatikus meg furán néz rá.

2019. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
5 évesen lett egyetemista, hogy ezért sír vagy mi az isten. Meg se tudom mondani hány éve sírtam utoljára.
2019. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Èn sírtam első egyetemi napom után a koliban. De inkább azért mert elég stresszes volt az a időszak, sok probléma volt és szerintem így jött ki rajtam. :)

Meg kicsit egyedül éreztem magam, bár nem tudom miért mikor már voltak barátaim a szaktársak közül, plusz sok barátom él Pesten :D és a várost is ismertem.

De nem volt bent akkor a szobatársam.

2019. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!