Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

2020-tól mit fognak pontosan nézni egyetemi felvételikor?

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, szempont

szept. 7. 19:31  Privát üzenet  

A válaszok
Nézi ugyanazt, mit eddig. Csak mostmá bementi követelmény egy emelt és egy nyelvvizsga (pluszpont nélkül).

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 7. 19:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És az összes tantágyat nézik vagy csak a kiemelteket amik nálam majd a matek és az infó lesz?

# 2/3Időpont szept. 7. 19:43 Privát üzenet
Jelenleg kétféle pontszámítás létezik. A két tárgy és duplázás. Vagy az összes tárgy és évvégi eredmenyeid.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 7. 19:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Többlet pontot érö (hátrányos helyzet) papírral ti élnétek egyetemi felvételikor? Nem származhat hátrányom belőle? ( bővennen lent)
Külföldi egyetemi felvételikor a motivációs levelet egyedül írtátok?
Egyetemi felvételikor kérhetem így az osztályzataimat?
Országos versenyen harmadik helyezést értem el (latin verseny), ez számíthat többletpontnak az egyetemi felvételikor? Nagyon jól jönne, szóval remélem, hogy a válaszotok igen lesz. :D
2010 őszén írásbeli, majd 2011 tavaszán szóbeli német középfokú nyelvvizsgát tettem. Egyetemi felvételikor hogy számíthatók be?
Ha teszek 1 emelt szintűt és 2 közép szintű érettségit ak egyetemi felvételikor mind a 3at nézik vagy csak az a kettőt ami a legjobban sikerült?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!