Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz az emelt matemati...

Nagyon nehéz az emelt matematika érettségi?

Figyelt kérdés
Az éven érettségiztem és maradtam egy két éves emelt tanfolyamon, de szeretnék egyetemre menni, ahová elengedhetetlen az emelt érettségi. 68%-os érettségit írtam matekból. Az érdekelne, hogy szerintetek lenne esélyem így emeltezni? Bevallom nem adtam bele mindent az érettségibe, jobban is sikerülhetett volna, ha tényleg több időt foglalkozok vele,de készülni kellett a szóbelikre is.
2019. szept. 9. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lenne, nem nehez, hajra
2019. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem nehéz, aki jól felkészül rá, sokat tanul/gyakorol. Viszont ha a középszintű is csak 68% lett, más tárgyat javasolnék emelthez.
2019. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Ha tanulsz rá, akkor igen, miért ne? A matekot érteni kell. Most attól, mert az idén írtál egy 68%-os matekot, az nem azt jelenti, hogy felkészüléssel ne tudnád abszolválni az emeltet egy olyan 80%-ra.
2019. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!