Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Mit tennétek a...

Egyetemisták! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Ti milyen órát vennétek fel szabadon választottnak: egy olyat ami

- délután van, aznap már van több órátok is szóval nem a legegyszerűbb nap

- kell rá olvasni hetente

- két zh van egy félévben (puskázni nem lehet)


Vagy egy olyat, ami:

- este/délután van vagy akár az egész délután rámegy

- nem kell rá hetente olvasni, tanulni, csak bent ülni mindig és jegyzetelni

- minden órán van zh (az aznapi anyagból, ami elvileg könnyű, ki lehet puskázni)


Nem tudom eldönteni mit válasszak mert témáját tekintve mindkettő érdekel. Ahol este/délután van, ott az zavar hogy aznap a délutánom nem oszthatom be ahogy szeretném és mire hazaérek már lehet nincs annyi erőm/időm vagy semennyi erőm/időm ha készülni kell másnapra vagy bármikorra. A délutáni órában az tetszik hogy délután van, viszont ott meg gyakran kell olvasni szakirodalmat.


2019. szept. 9. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Meg kell tanulnod dönteni, különben nehéz életed lesz.
2019. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az elsőt.
2019. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trevor. ***** válasza:
100%

Ha mindkettőnek érdekel a témája, akkor miért szempont az, hogy lehessen puskázni?


Egyébként nekem is az első tetszik jobban, ha már van egy eleve nehéz napod, akkor ennyi még belefér, hét közben amúgy is jó, ha van egy lazább nap egy nehéz után.

2019. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A puskázást azért említettem, mert ezzel akartam kifejezni, hogy nem egy amolyan "mindenképp megbuksz rajta" típusú tárgy illetve mivel aznapi anyag ezért nincs is más választás: vagy óra közben megjegyzem az infót amit óra végén kérdeznek vagy kipuskázom, bár én nem szoktam puskázni mert egyszerűen nem szokásom.


Persze tudom hogy nekem kellene eldönteni de sokat dilemmáztam mert mivel egyik félévben egy szabadon választottal megszenvedtem és mivel mindig olyan rosszul alakul az órarendem, vagyis valahogy kifáradok meg néha túl is vállalom magam, ezért próbálok odafigyelni erre.

Meg mivel minden téma érdekelt, ezért nehéz volt.

2019. szept. 9. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Szabválnak valami kamu tárgyat szokás felvenni, hogy pl van egy beadandó aztán csók, ingyen kredit. Így ezek közül én egyiket se venném fel.

Még a 2 közül a második tűnik könnyebbnek. Persze utánaolvasnék a tanároknak markmyprofessor-on. És miért nem csinálod azt, hogy ha mindkettő érdekel, hogy most felveszed az egyiket, következő félévben a másikat? Meg persze kérdezz körbe a csoporttársaidnal hogy ők mit vesznek fel.

2019. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"puskázni nem lehet" fogadjunk? :D
2019. szept. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!