Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén júniusban elvégeztem egy...

Idén júniusban elvégeztem egy államilag támogatott képzést az egyetemen (4 félév). Most szeptemberben is egy államilag támogatott képzést kezdtem el egy másik egyetemen, viszont ott szeretném hagyni. Vissza kell fizetnem? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Egy felsőoktatási szakképzést végeztem el(kereskedelem és marketing) és ebből szerettem volna diplomát is tenni. Azonban sajnos nem vettek fel idén, így a jelentkezésemnél megjelöltem egy másik foszk-ot(gazdálkodás menedzsment). Viszont ezt nem szeretném megcsinálni (dolgozom, nyelvtanfolyamra járok, inkább kereskedelem és marketingből szeretnék továbbmenni alapképzésre ) Van valami kiskapu amivel nem kell ezt visszafizetnem? Esetleg passzív félévekkel? Válaszokat előre is köszönöm!

2019. szept. 9. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kell szüntetni a jogviszonyt. Október 14-ig lehet ezt megtenni. Így nem számít majd aktív félévnek a mostani.
2019. szept. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!