Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha idén felvettek egyetemre,...

B Missery kérdése:

Ha idén felvettek egyetemre, de nem arra a szakra amire szerettem volna menni, ügye ebből kifolyólag az egyetemre nem iratkoztam be, viszont nem is szóltam, hogy nem megyek, akkor az jár valami következménnyel?

Figyelt kérdés

Illetve, fontos még megemlítenem,hogy jövőre újraszeretnék jelentkezni, akkor remélhetőleg, már a megfelelő pontokkal a hőn áhított szakomra, ilyenkor kell valamit intéznem, vagy semmi akadálya, hogy újrajelentkezzek?


Ps. Én egészen máig, úgy tudtam,hogy nem kell csinálnom semmit, ha nem szeretnék menni a szakra ahova felvettek, de ma valaki azt mondta nekem, hogy be kell mennem az egyetemre és ki kell írnom magam a névsorból, vagy valami hasonló, illetve valami kérvényt is kell kérnem, ha jövőre jelentkezni szeretnék...most már nem értem,hogy pontosan mit kéne csinálnom:D



2019. szept. 10. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem mentél el beiratkozni, akkor nem vagy az egyetem hallgatója. Azaz nincs semmi dolgod.
2019. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem iratkoztál be, akkor érvényét vesztette a felvételi határozat. Tehát jövőre újra kell jelentkezned, bárhova is mész.
2019. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell. Azzal, hogy nem iratloztál be, nem lettél a hallgatójuk. Tehát nincs dolgod.
2019. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!