Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolvány matrica hogy van?

Diákigazolvány matrica hogy van?

Figyelt kérdés
Második éves hallgató vagyok az egyetemen, nekem most újra kell diákigazolványt igényelnem vagy csak majd kapok egy matricát mielőtt jár ami most van?

2019. szept. 10. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég a matrica, de kérni kell.
2019. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogyan kell kérni?
2019. szept. 11. 07:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első matricát hogy kaptad? Pont úgy kell ezt is (TO).
2019. szept. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom arrafelé mi a szokás de nekünk küldenek emailt hogy mely napokon lehet menni a TO-ra ez ügyben.
2019. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell kérni, hanem csak szimplán küldenek majd egy emailt, hogy ekkor és ekkor kell bemenni a matricáért. Egyedül magát a diákot kellett megigényelni, azt többet már nem kell, hiszen azt már megkaptad.
2019. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elképesztő, hogy ilyenek egyetemisták lehetnek..


Amúgy nálunk kb. mindig október elején indult meg a diák érvényesítés. Nagyon a végére nem érdemes hagyni, mert méretes sorok alakultak ki október 31-ére. De ez nyilván egyetemfüggő, lehet máshol jobban le tudják bonyolítani.

2019. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!