Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunban hol lehet megnézni,...

Neptunban hol lehet megnézni, ha beírtak hiányzónak?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Sehol.
2019. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha belemesz a tárgyba és azon belül kattintasz az órára ott van olyan hogy jelenléti statisztika. De ezt nem minden tanár kezeli, elsőoran több elmondta nálunk hogy nem vezeti ki jelenik meg
2019. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ég világon senki nem fogja bekattingatni neptunba, hogy ki hiányzott. Ha nézi a tanár akkor vezeti magának és kész.
2019. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam olyan tanárt, aki a vezette volna a Neptunban. Mindegyik magának írja csak. De ha nem voltál órán, akkor valószínűleg beírt.
2019. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Én már annak is örültem, ha hajlandóak voltak időben kiírni a vizsgákat, nem hogy még ilyenekkel szarakodjanak.:D


Talán volt 1 tanár aki felrakta a saját oldalára, hogy hogy áll a katalógus, de ez se jellemző.

2019. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezeket jó tudni,akkor marad a számolás.Csak azért jó lett volna,ha feltöltik...
2019. szept. 11. 16:49
 7/7 A kérdező kommentje:
De azért köszi a válaszokat,ment a zöld kéz:)
2019. szept. 11. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!