Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Két passzív félév után az...

Két passzív félév után az önköltséges képzést visszamondani?

Figyelt kérdés

Két félévig dolgoztam egy cégnél, és most kezdeném önköltséges képzésen az egyetemen 2. évét. Úgy volt, hogy a cégem tudja fizetni a képzést, de mégsem tudják lekönyvelni ezt a fajta támogatást, viszont főállásban felvennének, és mellette tudnék levelezőre járni. Saját pénzből viszont nem tudom kifizetni az egyetemet. Ha már aktiváltam a félévet, akkor vissza lehet ezt vonni valahogy?


Nagyon szépen köszönöm, ha tudtok segíteni!


2019. szept. 11. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre nem tudom a választ, azonban a diákhitel nem jöhet szóba?
2019. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) De, eszembe jutott ez a lehetőség is, és ha nen találok jobbat, akkor ez is lesz, csak jó volna nem ezt fizetni évekig minden félretett pénzemből. A tanulmányi osztályt hiába hívtam fel, nem nagyon értették meg a problémám.
2019. szept. 11. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!