Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart megkapni...

Mennyi ideig tart megkapni egy diákot?

Figyelt kérdés
Voltam nek-lapért feltöltöttem a neptunban, de azóta nem történt semmi. Ti mennyi idő után jeleznétek a felsőbb körökben, hogy nektek azért mégis szükségetek lenne rá?

2019. szept. 14. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly Október közepén kaptuk meg. Jelezni nem kell, attól nem fog hamarabb megérkezni. Ha nem jönne meg Október 31-ig, akkor kérni kell az iskolától olyan papírt ami helyettesíti az igazolványt.
2019. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Jelenteni? Vicces. Mégis hol szeretnéd jelenteni?

Ilyenkor rengetek diák készül, nem lesz meg egyik napról a masikra. Pár hét vagy akár két hónap.

2019. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Általában október-december között, nekem több, mint fél év volt, ismerősömnek 3 év alatt nem készült el
2019. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Melyik suli ?
2019. szept. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szükséged van a diákra, akkor kérj ideiglenest, amit akár holnap is átvehetsz.
2019. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!