Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másnak is volt már ilyen...

Másnak is volt már ilyen (jogositvány kapcsán)?

Figyelt kérdés
Jogsit csinalom , 2 vezetés orán vagyok tul .. a lényeg az h a második orán mire oda értem kiderult h mast is arra az időpontra irt be igy elmentunk és 1 orat vezetett ő egyet én , és mondta h mostmár igy fogok menni azzal a személyel , másnál is volt ilyen mert engem őszintén zavar hogy mig a másik vezet én várok és forditva ..
2019. szept. 15. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindig egyedül voltam az oktatóval, szerintem az úgy sokkal jobb volt.
2019. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem igy nem tetszik még nem mondtam neki, szerinted meg emlitehetem neki vagy ezen ugyse valtoztatna a kedvemért?
2019. szept. 15. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi mindig hárman mentünk, felváltva vezettünk. Amíg az egyikünk vezetett, addig a másik kettő választhatott, hogy bent marad az autóban vagy kiszáll valahol és ott elfoglalja magát vagy eszik, akármi és majd mennek érte. Én is mindig így mentem, engem igazából nem zavart.
2019. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolso.Megkerdezhetem hogy te igy hetente hány orát mentél vezetni ?

Kszi

2019. szept. 15. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hetente jártam, hanem ahogyan éppen sikerült. Én sem értem rá a suli miatt, illetve az oktatónak is nagyon sok tanulója volt. Úgyhogy valamikor mentem akár heti kétszer is, valamikor pedig hetek maradtak ki két alkalom között.
2019. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elvileg az autóban tilos a tanulón és az oktatón kívül másnak lennie, 3. személy csak autósiskola által kiállított engedéllyel lehet, vagy ha vizsgabiztos a 3. ember. Ez 100%, mert amikor én tanultam (3 hónapja van jogsim) és szerettem volna, hogy anyukám eljöjjön megnézni, akkor nem engedte az oktató emiatt. Hivatkozz erre esetleg, ha zavar.

Csongrád megye

2019. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!