Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek fel lehet készülni...

Szerintetek fel lehet készülni biológia és fizika emeltre félév alatt?

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet,hogy orvosira készülök (SZTE), ahová van egy elég magas pontlimit,ami idén 428 volt. Ebből kiindulva azok jutottak be akik minimum 82%-ra teljesítették a két emelt érettségivizsgát átlagban. Ez nem a legkönnyebb feladat a világon,szóval erőteljes felkészülés/sok éjszakázás szükséges hozzá.Ez idáig tiszta.Viszont idén ugye a jelentkezéshez kell egy középfokú(B2)komplex nyelvvizsga bizonyítvány.Nekem még nincs meg,pedig arra is sokat kéne készülnöm.Október 19.-én megyek írásbelizni,egy héttel később szóbelizni.Rengeteget kéne fejlődnöm szóval most minden erőmet csak arra fordítom kb.Viszont így őszi szünetig semmi időm nem marad sem a bioszra, sem pedig a fizikára.Úgy tervezem,hogy november elsejétől kezdem el tanulni ezt a két tárgyat,és akkor ott van az egész november,december,január,február,március,április, és májusból még egy fél hónap tanulni. Ez 6,5 hónap. Szerintetek ennyi idő alatt fel lehet készülni?Fizikából külön tanárhoz járok,biológiából faktos vagyok.11.-ben,azaz múlt tanév mind a 2 tantárgyból 4-es lettem,mivel elhanyagoltam őket. De van alaptudásom azért. Szerintetek,így összejöhet ennyi idő alatt?18/F

2019. szept. 15. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, simán.
2019. szept. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Osztálytársaim megvannak áldva azzal,hogy 'jajj aki orvosira megy annak nem félévvel előtte kéne elkezdenie készülni.',biosztanár meg állandóan b*szogat,hogy így már nem lesz az egészből semmi.
2019. szept. 15. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tojd le őket! Ha te komolyan veszed a felkészülést, fél év bőven elég kell legyen!
2019. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!