Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelenleg a Fordulat Autósiskol...

Niky0921 kérdése:

Jelenleg a Fordulat Autósiskolánál a gyakorlati órákat, veszem és eljutottam oda, hogy oktatót akarok váltani, mert nem igazán jövök ki az oktatómmal. Aki ott szerezte meg a jogosítványt kinél volt gyakorlati oktatáson?

Figyelt kérdés

A jelenlegi oktatóm elérte, hogy vezetés inkább kényszer legyen, mint öröm forrás és minden alkalommal gyomor görcseim legyenek, ha vezetni kell mennem hozzá.

Én Kriglovics Tamást néztem ki második oktatómnak. Remélem nem nyúlok ismét mellé.



2019. szept. 16. 14:00
 1/1 anonim válasza:
Ha valamiért még releváns a kérdés, és a helyedben eljönnék... Bár tény, hogy Kriglovics Tamást sokan ajánlják, de egy fix, Fodor Dánielt semmiképp se válaszd, bolond és egy világi paraszt, én miután az tolsó 10 órára sírva mentem sírva jöttem, inkább ott hagytam őket.
2023. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!