Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire kell félni a szakdolg...

Mennyire kell félni a szakdolgozat miatt?

Figyelt kérdés

Pénzügy témában írom, már több mint a fele kész nyers változatban. A konzulensem mindig megdicsér, pedig nem tartom egy extrának. Kb összeollóztam a különböző szakirodalmakat a saját logikám szerint, persze nem szó szerint.

Aki már túl van ezen, mit tapasztaltok? Mennyire kell extra, önálló munkát alkotni egy jó jegyhez?



2019. szept. 17. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

pf, hagyjad már


egy semmi kb, nem nagy dolog jó jegyet kapni

2019. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy onbizalomhianyos baratom annyira felt h berirot fogadott par tizezerert es 5ost kapott az altaluk elkeszitett anyagra.. kb 2 het alatt irtak meg neki. Nem tudom, o maga is megirta volna e 5osre, de a segitseg mindenkepp elmulasztotta a gyotrodeset...
2019. szept. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mivan, akik lepontoztak, azoknak nehéz egy bsc vagy ba szakdoga? :D

akkor mit fogtok szólni egy mesternél vagy a phd-nél? na majd ott kell dolgozni vele


Off:

nem azzal van a gond, hogy buták vagytok, hanem azzal, hogy nem tudjátok elfogadni, hogy sok okosabb ember van nálatok

így még azoknál is rosszabbak vagytok, akik nem tudnak többet 10 osztálynál, mert ők sokszor tudják, hogy nem képesek többre, az meg dicséretes, ha tisztában vagy a saját korlátaiddal

2019. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Nem igazán értem ezt most mire írtad. Meg úgy általában sem találom az összefüggéseket a mondandódban. Biztos az én hibám, kifejtenéd jobban kérlek?
2019. szept. 21. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, fele nagyjából megvan, a konzulensem szerint is jó a teléma meg a vázlat, de mégis úgy érzem hogy egy nagy nullát (pontosabban 1est :D) fogok kihozni belole mert annyira gagyinak érzem + ötletem sem nagyon van már
2019. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!