Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi tanórákra illetlen...

Az egyetemi tanórákra illetlenség rollert bevinni?

Figyelt kérdés

Rollerrel szeretnék járni. Az előadásokra bemerem vinni, viszont a szemináriumon kevesebben vagyunk és nem tudom, hogy a tanárt zavarná -e.


Vagy hülyeség azt hinnem, hogy zavarna bárkit is?


5km oda-vissza nekem az egyetem hazáig és szinte mindig lekésem a vonatot gyalog, gyorstempóban,hazafelé jövet.:/ ezért találtam ki, hogy a rolleremmel járnék.


Szerintetek?:D



2019. szept. 17. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menni vele, majd kiderül ha jó fejek nem zavarja őket.
2019. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevesebben vagytok, akkor gondolom lesz hely, ahova félre tudod rakni. Szerintem tolerálnák, úgyhogy én nem vagyok tanár, de én mondjuk a tanárok helyében nem csinálnék belőle gondot. Rakjad be a rollert is szépen, vagy pl nemtom, leadod reggel a portán, és az este lévő portástól visszakéred; megkéred, hogy beszéljék meg, hogy te majd mész a rolleredért. De nemtom, asszem lehet jobb, ha cipeled; de ha a teremben ott lesz, szerintem semmi baj nem lesz belőle. A rollerek vékonyak, meg egyébként se ül mindenhol valaki, szoval szerintem biztos befér a terembe. Kb mintha még ülne bent 1-2 diák
2019. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
*annyi helyet foglal pl; meg ha látják, hogy neked ez fontos közlekedési eszközöd, hogy beérj vele pontosan az órára. Meg fogják érteni.
2019. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint mikor a pénteki órákra sokan bőrönddel jönnek, berakod egy sarokba és kész.
2019. szept. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, elvittem és nem volt baj belőle. És végre elértem a vonatomat!!!:) *-*
2019. szept. 18. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!