Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Az egyetemi tanórákra illetlenség rollert bevinni?

Rollerrel szeretnék járni. Az előadásokra bemerem vinni, viszont a szemináriumon kevesebben vagyunk és nem tudom, hogy a tanárt zavarná -e.

Vagy hülyeség azt hinnem, hogy zavarna bárkit is?

5km oda-vissza nekem az egyetem hazáig és szinte mindig lekésem a vonatot gyalog, gyorstempóban,hazafelé jövet.:/ ezért találtam ki, hogy a rolleremmel járnék.

Szerintetek?:D

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, roller, közlekedés, tanár

szept. 17. 23:26  Privát üzenet  

A válaszok
Be kell menni vele, majd kiderül ha jó fejek nem zavarja őket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 17. 23:42 Privát üzenet
Ha kevesebben vagytok, akkor gondolom lesz hely, ahova félre tudod rakni. Szerintem tolerálnák, úgyhogy én nem vagyok tanár, de én mondjuk a tanárok helyében nem csinálnék belőle gondot. Rakjad be a rollert is szépen, vagy pl nemtom, leadod reggel a portán, és az este lévő portástól visszakéred; megkéred, hogy beszéljék meg, hogy te majd mész a rolleredért. De nemtom, asszem lehet jobb, ha cipeled; de ha a teremben ott lesz, szerintem semmi baj nem lesz belőle. A rollerek vékonyak, meg egyébként se ül mindenhol valaki, szoval szerintem biztos befér a terembe. Kb mintha még ülne bent 1-2 diák

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 17. 23:45 Privát üzenet
*annyi helyet foglal pl; meg ha látják, hogy neked ez fontos közlekedési eszközöd, hogy beérj vele pontosan az órára. Meg fogják érteni.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 17. 23:45 Privát üzenet
Ez olyan, mint mikor a pénteki órákra sokan bőrönddel jönnek, berakod egy sarokba és kész.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 17. 23:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, elvittem és nem volt baj belőle. És végre elértem a vonatomat!!!:) *-*

# 5/5Időpont szept. 18. 17:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kémia emelt szóbelire lehet segédeszközt bevinni?
Mennyire illetlenség beteg gyereket bevinni a munkahelyre?
Miért tilos kollégiumba vízforralót bevinni?
Illetlenség megkérni egy egyetemi oktatót, hogy tartsa másik időpontban az órát?
Osztályozó vizsga szóbeli részére illetlenség utcai ruhában menni?
Bursa Hungarica pályázatot személyesen kell bevinni az önkormányzatra?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!