Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Választhatok, hogy melyik...

Választhatok, hogy melyik napon szeretnék szóbelizni emelt érettségin?

Figyelt kérdés
Már egyetemen tanulok és külön fogok februárban jelentkezni érettségire még két tárgyból egy másik szak miatt. Június elején utaznék el, egészen pontosan 5-én este, az emelt szóbelik viszont június 4-11-ig tartanak majd. Lehetséges, hogy (pl. repjegy bemutatása mellett) kérvényt nyújthassak be, hogy 4-én és 5-én már lefelelhessek a két tárgyból? Vagy ebbe abszolút nincs így beleszólásom?
2019. szept. 18. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Abszolút nincs beleszólásod!
2019. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Kizárólag akkor, ha egészségügyi okokból fizikailag képtelen vagy elmenni, van lehetőség utólag vizsgázni.
2019. szept. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem ok, úgy kellett volna szervezni az utazást, hogy ne essen ebbe az intervallumba. Kizárólag egészségügyi ok miatt, pl. műtét, ami miatt vizsgázhatsz korábban vagy később.
2019. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!