Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit vállalhatnék az osztályban?

Mit vállalhatnék az osztályban?

Figyelt kérdés
Mindenkinek kell vállalnia valamit, pl növénylocsolás, dekorálást stb viszont nekem semmi ötletem nincs. Akinek van írja már meg légyszi:)
2019. szept. 19. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
kuka ürítés? Ennyi jutott eszembe, annyira sok mindent nem lehet találni amit mindenki csinálni tudna. de nálunk speciel ilyen sose volt.
2019. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Osztályelnökség? Kukaürítés?

Nem tudom, milyen táblátok van, esetleg gondoskodni a krétáról, szivacsról (bár ez hetes feladat).


Segíts be a locsolásba, ha lehet pl. heti váltásban is csinálni.

2019. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igen, mi is hatalmas hülyeségnek tartjuk, 31en vagyunk, nem tudom mit lehet 31et kitalálni, mivel konkret hetes nincs, ezért barátnőmmel elvállaltuk a kréta-szivacs dolgot, úgyhogy nekem már szerencsére megvan
2019. szept. 27. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!