Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikertelen forgalmi vizsga és...

Qnti kérdése:

Sikertelen forgalmi vizsga és izgulás, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm (23 L) másodszor is sikertelen volt a forgalmi vizsgán. Elsőnek zöld lámpánál satuzott, a második alkalommal igénybe vette a szembe sávot is. Nagyon izgul, volt, hogy úgy akart elindulni, hogy nem járt a motor. Az oktató sem túl türelmes és kedves vele, ez további feszültséget okoz. Ti mit tanácsoltok?

2019. szept. 20. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nyugtatót vegyen be
2019. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veterán vas ***** válasza:

Tanácsolhatsz neki bármit.


Elmondhatod, hogy ne satuzzon a zöldnél,

elmondhatod, hogy ne menjen át a másik sávba

elmondhatod, hogy leállított motorral nem le lehet indulni stb.

Mindez fölösleges, mert valószínű ezeket ő is nagyon jól tudja, csak hát ideges típus.

Ezt viszont neki kell megoldani, mert helyett senki nem lehet nyugodt.

2019. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is megálltam a zöldnél az első vizsgámon, de másodszorra átmentem. Az elsőn én is nagyon féltem, de azért mert korábban mentem vizsgázni mint kellett volna. Második vizsgám előtt az nyugtatott meg hogy az oktatóm szerint már le fogok tudni vizsgázni és így is lett :)
2019. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még nem kellene vezetnie. Gondolj bele bármikor lehet feszült ideges napja. Bármikor lehet a többi közlekedő szemét vele. Ha nem tudja kontrollálni akkor veszélyt okozhat. Egy vizsgánál sokkal neccesebn szituációk vannal az életben.
2019. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen
2020. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!