Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen hány evesek vannak...

Egyetemen hány evesek vannak nappalin max? Az erdekelne ki hany evesen nappalis 22alattiakat nyilvan ertem

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nincs felső korhatár.
2019. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen dudom hogy nincs de hogy igy a mindennapokban ki az akinek az ismerose nappalin volt 22felett es pontosan o hany eves volt?
2019. szept. 20. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
35 vagyok, jövőre a mesterképzésemet nappalin fogom csinálni. Alapképzésen is vannak idősebbek, nem csak a 20 évesek járnak egyetemre.
2019. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen fejeztem be a nappali alapszakot, de sokan voltak akik már 30 fele jártak meg volt egy 40+os nő is.
2019. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

O koszi

Nem furi h 26evesen valaki nappalon kezdi el azert jocskan lesznek a csoportban 18evesek is

2019. szept. 20. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 27 vagyok és most kezdtem nappalin. :)

Senki nem néz ki, nem is látszik rajtam szerencsére h ennyi vagyok... de nem néznek rám furcsán. :)

Mindenkinek más az életútja...

2019. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!