Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek most milyen lesz...

Szerintetek most milyen lesz a 2020-as központi felvételi?

Figyelt kérdés
A tavalyi elég nehéz volt, most szerintetek milyen lesz?

2019. szept. 21. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Január 18-ai központi majdnem ugyanolyan lesz mint az előző évekbeli feladatsorok. Egy kaptafára készülnek (legalábbis az első 5 feladat matekból). Felesleges ezen görcsölnöd.


A tavalyi központi felvételi nem volt nehéz. Persze a diákok minden évben nyavalyognak, hogy milyen nehéz volt a miénk. Sokkal nehezebbet is írtak a nyolcadikosok.

A következő központinak lesz szórása. Kevesen fognak 45 pont felett teljesíteni matekból és magyarból is így aki összesen 90+ eredményt ér el azok elit gimikbe biztosan bekerülnek. Kevesen fognak 10 pont alatti eredményt elérni matekból és magyarból de aki összesen 20 pont alatti eredményt ér el azt csak a helyi gyűjtőbe veszik majd fel.

2019. szept. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sweetilla válasza:
Nehéz. Én 2019-nem felvételiztem, de szerintem a 2020-as könnyebb lesz valamivel.
2019. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!