Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kommunikáljam ezt a...

Hogy kommunikáljam ezt a döntést? Többi lent.

Figyelt kérdés

Jelenleg harmadéves BSc-s vagyok. Régebben elkezdtem dolgozgatni az egyetemen egy kutatócsoportnál és első két évben (meg egyébként azért most is) nagyon tetszett a munka. Azóta viszont elég sok dolgot tanultam pluszban, a tudományterület olyan részeit is, amikről elsőéves fejjel kb. azt sem tudtam, micsoda. Egyre erősebb bennem az az érzés, hogy nem a jó terület az, ahol most szakdolgozatot fogok írni és hosszabb távon más tenne inkább boldogabbá.

A másik, hogy az évek alatt a témavezetőmmel nagyon jó viszony alakult ki köztünk, a szakmai kérdések mellett személyes dolgokról is be tudok neki számolni, ami nagyon jó érzés volt pl. akkor, mikor az egyetemen voltak személyesebb, lelki gondjaim.

Egyelőre nem tudom, hogy szeretném elmondani ezt a döntést. Egyelőre még biztosan nem aktuális és nem is biztos a távozásom, de elképzelhető, hogy harmadév végén ez bekövetkezik.

Szerintetek illene most is elmondanom ezt a fajta elbizonytalanodást (kicsit motiválatlannak is érzem magam újabban az ottani munkával kapcsolatban), vagy akkor szóljak, ha véglegesen meghoztam a döntést a maradás vagy a távozás mellett? Esetleg ez idő alatt lenne érdemes megnézegetnem új helyeket, vagy majd utána? Mit javasoltok?

Köszi előre is!



2019. szept. 22. 09:07
 1/1 anonymousreview60 ***** válasza:
Érdemesebb elmondani most, mert esetleg tud olyant mondani,hogy mégis ottmaradj. Emellett a hirtelen szakítást az emberek nem szeretik, főleg, ha egy mentoráltjuk tesz ilyent.
2019. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!