Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetek így tesitanár Finnorsz...

Lehetek így tesitanár Finnországban?

Figyelt kérdés

Továbbtanulasnal vagy a testnevelesi egyetemre megyek, de nagyobb valószínűséggel a tanárképzo foiskolan fogok szakosodni.

Mindenképpen Finnországban szeretnék élni. Osszehangolhato a kettő?

Lehet Finnországban gimnazistaknak tesit tartani angolul? Elvileg multikulturális ország, szóval megerteni tuti megértenék. Aztán időközben megtanulnek finnul.

Vagy mi kell hozzá szerintetek hogy ez sikerüljön? Köszi előre is


2019. szept. 23. 07:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Mi az akadálya annak, hogy már most elkezdj finnül tanulni?
2019. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az baz. dmeg hogy 12.es vagyok 5-kor érek haza, edzésre járok, tanulnom is kell és aludni is kéne azért valamennyit. Se. ggfej,és akkor ne aludjak semmit?
2019. szept. 23. 18:27
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen agresszív vagy egy normális kérdéstől, és te akarsz tanár lenni? 😳
2019. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Aki normális azzal én is az vagyok. Ilyen egyszerű. És szerinted az normális hogy azért kéne ide írnod hogy segíts erre idebas. zod hogy miért nem tanulsz finnül? Le vagyok terhelve basz. od mert szar a magyar oktatás, na ezért akarok kimenni Finnországba.

És az agresszivitás és egy retardált kommentárra való reakció furcsa stílusban nem ugyanaz barátom

2019. szept. 23. 19:08
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Annyit segítek, hogy Finnországban ezzel a stílussal soha nem leszel tanár.
2019. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondom megegyszer mert nem vagy képes felfogni elsőre. Amilyenek velem az emberek olyan vagyok velük én is. És ott nem ilyen bunkó parasztok. És elhagyom ezt az országot, búcsút mondok az ilyen szerencsecsomagoktól mint te akiktől romlott ez az ország.
2019. szept. 23. 20:38
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Ezzel a stílussal még itthon se leszel tanár, nemhogy Finnországban... :D
2019. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
25%
Te! Tahahanáhárrröhög a vakbelemmmm. Atttyavilág. Van neked gyerekszobád,vagy a tyúkok között nődögélsz fel? Légyszi menj már Finnországba.
2019. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Itt nem lehetsz automatikusan tanar, tovabbkepzesre kell jarni. Egyszerubb itt vegezni az egyetemet, nem baj,ha nem 18 evesen kezded, itt ez sem ritka. En is igy csinalom, hogy mar itt tanulok. Angolul sokan tudnak, de az tanarkent keves lesz, kotelezo finnul tudni.
2019. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
35%
Nem véletlenül lettek lepontozva, akik csak csesztettek kérdező.
2019. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!