Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Estis egyetemisták, mit lehet...

Estis egyetemisták, mit lehet tenni a karrierért?

Figyelt kérdés

Gyakornokoskodni csak nappalin lehet, szakmába vágó diákmelót végezni szintén. Akinek önképzésre is van ideje esti egyetem és munka mellett, az előtt le a kalappal.



Mi lehet a megoldás?


2019. szept. 23. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Mármint levelező? Mert egyetemen az van. Hát szerintem azt a havi 1-2 napot siman betegszabira lehet menni, vagy sima szabira, ha nem megértő a munkáltató, mig bemész órára. Max azt mondod, ha kiderul hogy levelezős vagy, hogy nem reg kezdted el, es nem gondoltad, hogy érdekli őket.
2019. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esti és a kérdés arra vonatkozott, hogy hogyan lehhet szakmai tapasztalatot, gyakorlatot szerezni, ha gyakornoki programra nincs lehetőség.
2019. szept. 23. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lehet a kérdés? Estire ha minden igaz délután négytől kell menni. Diakmunkat nem tudsz vallalni, de ha szakmai gyakorlatot akarsz szerezni ugyanazt kell tenned mint barki másnak, akar estin vagy nappalin jar is az illető. Szepen elkezded küldözgetni az önéletrajzod relevans cégekhez, hogy estin vagy, nappal szeretnel nekik dolgozni. Mivel nem nappalis vagy, vagy passzívos, nyilván teljes bért kellene hogy adjanak. Érthető hogy ezt nem nagyon akarjak vállalni. De lehetséges hogy valakinek mégis megtetszel. Vagy a másik lehetőség, hogy ingyen bedolgozol.
2019. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kicsit kioktató volt a stílus, de ez a gond, igen.

Ingyen bedolgozás azt jelentené, hogy az ember a nem létező szabadidejében még "önkénteskedik"? Ezzel az a gond, hogy tényleg képtelenségnek érzem. Különben nem lenne semmi kérdésem.

2019. szept. 23. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdező felvetése, ez engem is érdekelne.

Én levelezőn járok pénzügy számvitelre, és ugye ott lesz a nevezetes 7. Félév, ami szakmai gyakorlat és a diploma feltétele?


Namost nyilván a mostani munkám mellett pluszban sehogy sem fog beleférni a gyakorlat.

Az megint nem opció, hogy arra a félévre otthagyom a főállásom , mert kb a 6-7-szereset keresem , mint amit gyakornokként kapnék

2019. szept. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekünk 8 hét a kötelező, de ha nem szerez többet az ember diplomázásig, kitörölheti vele.
2019. szept. 24. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!