Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már valaki közületek...

Volt már valaki közületek hallgatói mentor?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami tevékenyebb dolgot is csinálni, dolgozni, kis pénzt keresni és szívesen részt is vennék valamilyen egyetemi hallgatói szervezetben. Most találtam meg ezt az ösztöndíjat, viszont elnézve a leírást már nem vagyok benne biztos... Legalábbis annyira komolyan van megfogalmazva és olyan sok teendő van felsorakoztatva, hogy nem tudom, hogy nekem menne-e. Másodéves vagyok, de még én sem találkoztam mindennel, én sem tudok mindenre rögtön megoldást találni stb., stb., de nem tudom, hogy konkrétan mit várnak el egy mentortól.
2019. szept. 24. 14:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!