Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy a matek...

Mi az oka annak, hogy a matek korrepetálási hirdetésekre mostanában nem reagál senki?

Figyelt kérdés
A dolog hátterében a mostanság gomba módjára elszaporodó ingyenes házifeladat készítő portálok lehetnek, amelyek a diákoknak nagyon jó, de annak nem akire úgy mond "rákényszerítik", hogy a szellemi termékeit így adja ki magából. Ezt a folyamatot nagyon károsnak vélem, szerintem ezeket a portálokat fizetőssé kellene tenni. Az nem működik, hogy egy jó szellemi állapotban lévő tag szürke állományának a termékei ellenszolgáltatás nélkül maradjanak. Ez csak Kelet-Európában történhet meg, ahol a plagizálásnak is nagy divatja van.

#Matek_korrepetlás #Házifeladat_készítés_ingyen #Copyright.
2019. szept. 24. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én is egy ilyen oldalra regisztráltam.

2500 forint 200 nap és annyiszor nézem meg, a ennyiszer akarom.

Ellenben egy tanár elkér 4000 forintot egy óráért.

Egyszerűen nem ér annyit.

2019. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
A hagyományos tanítás a végnapjait éli, beleértve az egyetemeket. A digitális kurzus (és a hozzá kapcsolódó gépi teszt) jól skálázható termék, amelyet elegendő egyszer legyártani top minőségben, és utána milliók nézik meg akkor, ott és annyiszor, amikor, ahol és ahányszor csak akarják. Hasonló ez a forradalom a könyvnyomtatáshoz: leírod egyszer, utána milliók olvassák. Ugyanez történik a tanítással. A megoldás: csinálj te is kurzust. Nem nehéz jobbat csinálni, mint az elérhetőek.
2019. szept. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2-nek válaszolván fogalmam sincs, hogy hogyan kell egy ilyen digitális kurzust csinálni. Blogkészítéssel nem sokra megyek, mert nem kapok érte semmit. Azt a veszélyhelyzetet is el kell hárítanom, hogy egyik találmányom se kerüljön idegen kézbe. Annyiban különbözik a matek korrepetálástól, hogy ott azonnal bevételhez jutok és nem kell rafinált módszerekkel előkészíteni. Digitális kurzus készítésével még a hatóságok is rám mászhatnak.
2019. okt. 11. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!