Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen feladatokra számithatok...

Milyen feladatokra számithatok? Élelmiszer és vegyiáru eladó tanfolyamon.

Figyelt kérdés
Indul a munkaügyi központon keresztül egy tanfolyam ami 3 hónapos Élelmiszer és Vegyiáru. Gőzöm sincs mire számitsak. Muszáj voltam el vállalni különben még a segélyt is el vették volna. Sose voltam valami jó tanuló épp hogy àt mentem. A matek meg tényleg épp hogy megy. De gondolom ilyen tanfolyamon sokat kell számolni. Félek le fogok égni mások elött. Ha valaki volt hasonló képzésen irna pár sort mire számitsak? Matek feladatok milyenek lesznek meg szóbeli vizsga vagy írasbeli? Kérlek segitsetek.

2019. szept. 25. 13:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne a válasz.😥
2019. szept. 25. 14:01
 2/8 qkker1 ***** válasza:
77%
Megtanulod, hogy késsel hogyan kell felszeletelni a téliszalámit úgy, hogy tíz deka 18-22 szelet legyen. /nálunk még szakmunkásvizsga volt belőle/
2019. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor nem kéne ennyire paráznom a matek miatt? Szóval nem fognak ott matak feladatokat feladni szóba mások elött?
2019. szept. 25. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen tantárgyak

vannak?

2019. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elején ?
2019. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen tantárgyak lesznek. Még csak ezut kezdődik meg a tanfolyam. Három hónapos. Azért kérdem mire számitsak.
2019. szept. 25. 17:37
 7/8 qkker1 ***** válasza:
100%

"Akkor nem kéne ennyire paráznom a matek miatt"


Ma már sajnos nulla tudással is mehetsz "eladónak", mindent gép számol /hol van már a Belker mérleg/.

2019. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok eladónak menni csak muszáj voltam el vállalni a tanfolyamot. Azt mondták vagy vállalom vagy nem kapok semmi pénzt.
2019. szept. 25. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!