Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hova mennétek a helyemben?

Ti hova mennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Érdekel a matematika és jó is vagyok belőle, viszont a biológiát, az emberi szervezet működését is nagyon szeretem tanulmányozni. Jövőre meg kell választanom, hogy hol szeretnék továbbtanulni, de egyelőre nem tudok dűlőre jutni, ezért szeretném kérni a ti tanácsaitokat is. Ha matematikai úton haladok tovább, a Corvinus gazdaság-és pénzügy- matematikai elemző szakban gondolkodom, ha pedig a biosz-kémia kombó, akkor mindenképp valamely orvosi egyetem lenne a választásom. A mérnöki dolgok abszolút nem hoznak lázba. Szerintetek a jövőre nézve, melyikkel járnék jobban? Gazdelemző vagy orvos? Melyiknek jobb a fizetése, melyikkel könnyebb rlhelyezkedni?Melyik egyetem a nehezebb? Ti melyiket választanátok a helyemben és miért?

2019. szept. 25. 17:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!