Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik gazdasági nyelvvizsga...

Melyik gazdasági nyelvvizsga teljesíthető általános nyelvtudással?

Figyelt kérdés
Melyik az amelyik legkevésbé követeli meg az ehhez kapcsolódó dolgokat?

2019. szept. 25. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik sem. A kérdés körülbelül olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy melyik C1-es nyelvvizsga teljesíthető B2-es tudással. Talán mázlid lesz, és olyat kérdeznek, amit véletlenül tudsz, de nem jellemző. A mi évfolyamunkon a legtöbben a Zöld utat csinálták, állítólag nem szívatós annyira, de ott is tudni kell alapvető kifejezéseket.
2019. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nemis azt kérdeztem hogy melyik egyáltalán nem olyan. Hanem az hogy melyikre lehet gyorsabban átálni mivel még csak éppenhogy elkezdtem ezt és mivel egyetemi kimeneti követelmény ezért jobb lenne ha minél előbb meglenne.

Amugy énis a zöld utat néztem ki.

2019. szept. 25. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!